Multumesc acestui site , datorita voua ieri ( 25.03.2013 ) am obtinut permisul de conducere ! Nu a fost din prima .. pentru ca am luat totul ca pe o joaca la inceput . Dar important e ca dupa ce am cazut , mi-am dat seama ca nu e bine ceea ce fac . Si datorita voua , azi am permis de conducere ! Mult succes tuturor .

Intrebare postata de F. DENISA in Examenul.


  1. iuliana branza a raspuns in 26 Martie 2013:
    va multumesc foarte mult datorita acestui site am luat sala ieri 25 03 2013 iar spre rusinea mea am luat cu 22 a cincea oara.Dar nu imi pare rau pt ca am descoperit acest site si am invatat mult mai bn fata de cum invatam inainte ca nu aveam de pe ce.VA MULTUMESC
  2. Echipa pdc.ro a raspuns in 26 Martie 2013:
    Felicitari si multumim pentru aprecieri :)

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici