Multumesc !
Multumesc acestui site , datorita voua ieri ( 25.03.2013 ) am obtinut permisul de conducere ! Nu a fost din prima .. pentru ca am luat totul ca pe o joaca la inceput . Dar important e ca dupa ce am cazut , mi-am dat seama ca nu e bine ceea ce fac . Si datorita voua , azi am permis de conducere ! Mult succes tuturor .
-
iuliana branza a raspuns in 26 Martie 2013:va multumesc foarte mult datorita acestui site am luat sala ieri 25 03 2013 iar spre rusinea mea am luat cu 22 a cincea oara.Dar nu imi pare rau pt ca am descoperit acest site si am invatat mult mai bn fata de cum invatam inainte ca nu aveam de pe ce.VA MULTUMESC
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 26 Martie 2013:Felicitari si multumim pentru aprecieri :)




