Multumesc celor ce administreaza site-ul
Multumesc celor ce administreaza site-ul, cu ajutorul lor azi am fost admis la proba teoretica cu 26 din 26. Recomand tuturor celor ce doresc sa promoveze scoala de soferi sa intre si sa invete de pe acest site! Multe salutari administratorilor!
-
Marcel Mihai a raspuns in 12 Aprilie 2013:Sunt foarte fericit,azi am sustinut si proba practica in urma careia am fost declarat Admis in sfarsit am scapat de emotii,iar asta datorita voua si muncii pe care o depuneti cu site-ul ca sa ne ajutati pe noi ca sa obtinem permisul!Sunteti foarte buni va multumesc din suflet!.
-
Tigau Ruxandra Mona a raspuns in 09 Aprilie 2013:Multumesc din suflet, site-ul este nemaipomenit.Am dat sala azi si am luat cu 24.Daca invatati reusiti .Bafta tuturor .Acum am orasul pe 15 si sper sa reusesc.Va multumesc
-
Orez Teodor-Alexandru a raspuns in 06 Aprilie 2013:Si eu am reusit de 2x sa sustin proba teoretica si am reusit 1 data sa iau cu 24 din 26,iar a2-a oara cu maximum 26 corecte din 26 de intrebari. Felicitari!!!!!! SUPER OAMENI DE CALITATE SI VALOARE. M-ati ajutat enorm, daca reusiti sa fiti declarati admisi la toate cele chestionarele de pe acest indiferent de categoria pentru care sustineti proba teoretica nu aveti motive de ingrijoarare sau emotii deloc, sigur veti fi declarat admis la sediu din Pipera.Sanatate multa si numai bine! SUCCESURI!!
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 05 Aprilie 2013:Felicitari pentru rezultate si multumim pentru cuvintele frumoase :)




