Am luat sala si am picat la traseu, a treia oara. Trebuie sa treaca 15 zile sa pot da sala din nou? Cat si unde trebuie sa platesc taxa de examinare?

Intrebare postata de victor victor in Examenul.


  1. Echipa pdc.ro a raspuns in 25 Iunie 2013:
    A 16-a zi te poti reprograma. Taxa o platesti in acelasi loc ca si pana acum.

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici