Am luat sala din prima. La traseu nu m-am putut prezenta din motive personale. Sunt reprogramata la o alta data... pot sustine examenul cu alt tip de masina si cu o alta scoala de soferi? Va multumesc mult...

Intrebare postata de STOIAN MARIA in Examenul.


Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici