Astazi,2 oct., am picat traseul.Care este prima zi cand pot sustine din nou examenul teoretic?

Intrebare postata de Tudorache Eugenia in Examenul.


  1. Hd Adrian a raspuns in 04 Octombrie 2013:
    si eu tot pe 2 :)) peste 16 zile poti adica pe 18
  2. Tudorache Eugenia a raspuns in 04 Octombrie 2013:
    Multumesc!:)
  3. Echipa pdc.ro a raspuns in 03 Octombrie 2013:
    18 octombrie 2013

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici