Multumesc pt ajutor datorita voua astazi am luat sala k 24 puncte sunteti cei mai tari

Intrebare postata de Blondu Gabiblonduk in Examenul.


  1. claudia Dana a raspuns in 01 Februarie 2013:
    buna,din nou.. azi am luat cu 24, acum urmeaza alt stres Orasu!!.va multumesc!
  2. claudia Dana a raspuns in 31 Ianuarie 2013:
    buna ,maine voi da si eu 01.02.2013, am facut toate chestionarele cu 25, 26 sper sa-l iau maine :D
  3. Echipa pdc.ro a raspuns in 31 Ianuarie 2013:
    Felicitari si multumim pentru aprecieri! :)

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici