Am luat sala cu 24
Multumesc pt ajutor datorita voua astazi am luat sala k 24 puncte sunteti cei mai tari
-
claudia Dana a raspuns in 01 Februarie 2013:buna,din nou.. azi am luat cu 24, acum urmeaza alt stres Orasu!!.va multumesc!
-
claudia Dana a raspuns in 31 Ianuarie 2013:buna ,maine voi da si eu 01.02.2013, am facut toate chestionarele cu 25, 26 sper sa-l iau maine :D
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 31 Ianuarie 2013:Felicitari si multumim pentru aprecieri! :)




