Ieri am luat sala pt categoriile A si B 19 si 24 puncte,va multumesc,situl vostru m-a ajutat foarte mult,chiar cateva intrebari le-am regasit in chestionarul de la politie,va multumesc

Intrebare postata de Ilona Hart in Examenul.


Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici