Am luat permisul in urma cu 2 saptamani(21.01.2013) si marti imi expira dovada(05.02.2013)...care este motivul pentru care nu mi-a venit permisul pana acum ?

Intrebare postata de Laur Dj in Chestionare auto.


  1. Echipa pdc.ro a raspuns in 03 Februarie 2013:
    Verifica la posta. S-ar putea sa-ti fi ajuns deja.

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici