Dovada
Am luat permisul in urma cu 2 saptamani(21.01.2013) si marti imi expira dovada(05.02.2013)...care este motivul pentru care nu mi-a venit permisul pana acum ?
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 03 Februarie 2013:Verifica la posta. S-ar putea sa-ti fi ajuns deja.




