Am examenu joi. Niste sfaturi ptr sala? :d Multumesc

Intrebare postata de voda ionut in Examenul.


  1. Alex Harhas a raspuns in 06 Februarie 2013:
    Incearca sa fii calm...fara stres..concentreaza-te...citeste bine intrebarile...foloseste "raspund mai tarziu" daca nu esti 100% sigur...si mananca o ciocolata inainte de examen...ajuta! Succes!!

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici