Cat trebuie sa astept sa ma pot programa din nou daca mi'am picat condusul ?

Intrebare postata de mihai pop in Examenul.


  1. Echipa pdc.ro a raspuns in 06 Februarie 2013:
    15 zile calendaristice
  2. maier cosmin a raspuns in 06 Februarie 2013:
    intrebare?!? reprogramarea asta se face in 15 zile lucratoare sau 15 zile normal....
  3. Buta Daniel a raspuns in 06 Februarie 2013:
    a 16-a zi poti merge sa te programezi
  4. Alex Harhas a raspuns in 06 Februarie 2013:
    Daca pici fie sala fie traseul trebuie sa stai 15 zile "pe bara" apoi te poti reprograma. Succes!!

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici