Buna tuturor.va rog frumos sa-mi spuneti si mie programul celor de la pipera pt sala.Ma intereaza in special o zi cand au un program prelungit pt ca lucrez dimineatza si ies dupa-amiaza.Multumesc frumos si bafta tuturor

Intrebare postata de Soare Alexandra Gabriela in Examenul.


Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici