Am dat examenul in Iasi si am picat la traseu. M-am programat tocmai in aprilie. Pot sa il dau in Vaslui?

Intrebare postata de gabi benchia in Examenul.


  1. gabi benchia a raspuns in 15 Februarie 2013:
    M-am mai interesat,as putea da in Vaslui dar imi trebuie o viza de flotant pe Vaslui.problema este ca cica ar trebui sa o am de cel putin 3 luni sa pot da examenul.Bataie de cap,dar daca la iasi sunt politaii batuti in cap nu am ce le face.Am picat la traseu pe motiv ca nu m-am asigurat in oglinda , credetima,conduc duba de3,5 de 12 ani cam 210km zi.Dristibutie paine.Razand mi-a spus sa nu fiu suparat ca e prima data cand dau .
  2. Echipa pdc.ro a raspuns in 14 Februarie 2013:
    Nu, trebuie sa dai examenul in orasul in care ai resedinta din buletin.

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici