Buna ziua. Mai intai as dori sa va multumesc, un site deosebit, de mare ajutor. Am luat 26/26 la categoriile A,C,D si E. Si fara sa invat ca un papagal toata legislatia. Partea cea mai importanta este ca intrebarile sint cele de la examen, si interpretarile intrebarilor sint, normal, aceleasi. Pentru ca desi raspunzi logic, cine a facut intrebarile si a ales raspunsurile... a avut alta logica. Acum urmeaza distractia. Voi da traseul cu masini mari, desi e de ajuns un trabant ca sa ii blochez pe toti daca nu ocolesc prin dreapta centrul intersectiei. In concluzie. Sa risc o distractie? Oficial, nea politaiu nu are cum sa-mi considere manevra gresita, dar totusi, imi poate considera blocarea intersectiei, deoarece 12m de masina se cam simt pe strada.

Intrebare postata de radu boboc in Examenul.


Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici