Daca am picat la traseu pe data de 08-02-2013, pot da pe data de 25-02-2013 sala? Acum cred ca m-am pregatit mult mai bine. Iau testele de la 24 in sus. Multumesc acestui site.

Intrebare postata de Marian Doru in Examenul.


Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici