Am picat traseul de doua ori
Ma duc la reprogramare peste 16 zile. Adica pe 28 februarie. Ce pot sa fac ca sa ma reprogrameze la sfarsitul lunii aprilie pentru ca eu in mai-iunie sunt plecata din tara. Multumesc.
-
Mihaela Geanta a raspuns in 19 Februarie 2013:orasul il dau in Campina,iar programarea la ploiesti.stiu ca programeaza cam dupa 2luni si ceva, iar in cazul asta sunt plecata. ce pot face?
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 17 Februarie 2013:Depinde de oras. S-ar putea sa te programeze pe la sfarsitul lui martie, inceputului lui aprilie.




