Ma duc la reprogramare peste 16 zile. Adica pe 28 februarie. Ce pot sa fac ca sa ma reprogrameze la sfarsitul lunii aprilie pentru ca eu in mai-iunie sunt plecata din tara. Multumesc.

Intrebare postata de Mihaela Geanta in Examenul.


  1. Mihaela Geanta a raspuns in 19 Februarie 2013:
    orasul il dau in Campina,iar programarea la ploiesti.stiu ca programeaza cam dupa 2luni si ceva, iar in cazul asta sunt plecata. ce pot face?
  2. Echipa pdc.ro a raspuns in 17 Februarie 2013:
    Depinde de oras. S-ar putea sa te programeze pe la sfarsitul lui martie, inceputului lui aprilie.

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici