Ca si o curiozitate, a facut cineva doar de pe acest site chestionare si a luat examenul? Sau mai trebuie facute chestionare si din alte carti ?

Intrebare postata de adrian george in Examenul.


  1. Silvia Trifan a raspuns in 20 Februarie 2013:
    si eu am luat sala cu ajutorul acestor chestionare cu 23
  2. Amancei Mihai a raspuns in 19 Februarie 2013:
    True
  3. Echipa pdc.ro a raspuns in 19 Februarie 2013:
    Adrian, chestionarele sunt cele de la examen. Vezi si tu pe forum, mai toata lumea a luat examenul dupa ce a facut chestionare pe acest site. Bafta.
  4. Amancei Mihai a raspuns in 19 Februarie 2013:
    Da. Eu. Si am luat 25

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici