Chestionare auto ca la examen
Ca si o curiozitate, a facut cineva doar de pe acest site chestionare si a luat examenul? Sau mai trebuie facute chestionare si din alte carti ?
-
Silvia Trifan a raspuns in 20 Februarie 2013:si eu am luat sala cu ajutorul acestor chestionare cu 23
-
Amancei Mihai a raspuns in 19 Februarie 2013:True
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 19 Februarie 2013:Adrian, chestionarele sunt cele de la examen. Vezi si tu pe forum, mai toata lumea a luat examenul dupa ce a facut chestionare pe acest site. Bafta.
-
Amancei Mihai a raspuns in 19 Februarie 2013:Da. Eu. Si am luat 25




