As vrea sa stiu daca la examen se dau aceelasi intrebari ca aici. Sau ce fel de intrebari. Eu pe 15 am sala si asi vrea sa stiu :D Ma rog cei care ati dat ziceti. Va multumesc ;)

Intrebare postata de petrica dobrincu in Examenul.


  1. sirbu constanta a raspuns in 27 Februarie 2013:
    eu am luat sala cu 26 ,toate intrebarile au fost de aici....
  2. Marian Doru a raspuns in 25 Februarie 2013:
    cele de la examen sunt 80% ca aici
  3. Elena Papureanu a raspuns in 21 Februarie 2013:
    azi am luat sala cu 25 ff bune chestionarele aceleasi ca la examen bafta tuturor!!!!!!!!!!!!
  4. petrica dobrincu a raspuns in 20 Februarie 2013:
    aha multumesc mult
  5. Echipa pdc.ro a raspuns in 20 Februarie 2013:
    Da, s-a mai discutat asta pe forum :) Intrebarile sunt cele de la examen.

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici