Intrebarile de la examen
As vrea sa stiu daca la examen se dau aceelasi intrebari ca aici. Sau ce fel de intrebari. Eu pe 15 am sala si asi vrea sa stiu :D Ma rog cei care ati dat ziceti. Va multumesc ;)
-
sirbu constanta a raspuns in 27 Februarie 2013:eu am luat sala cu 26 ,toate intrebarile au fost de aici....
-
Marian Doru a raspuns in 25 Februarie 2013:cele de la examen sunt 80% ca aici
-
Elena Papureanu a raspuns in 21 Februarie 2013:azi am luat sala cu 25 ff bune chestionarele aceleasi ca la examen bafta tuturor!!!!!!!!!!!!
-
petrica dobrincu a raspuns in 20 Februarie 2013:aha multumesc mult
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 20 Februarie 2013:Da, s-a mai discutat asta pe forum :) Intrebarile sunt cele de la examen.




