Am picat la traseu pe 22 februarie 2013. Cand pot da sala din nou, pe ce data?

Intrebare postata de viorel viorel in Examenul.


  1. Ionescu Alexandru a raspuns in 26 Februarie 2013:
    am gresit,vreau sa stiu cand ai avut programat sala:D
  2. Ionescu Alexandru a raspuns in 26 Februarie 2013:
    Marian,imi poti spune te rog pe cat erai programat la traseu?cunt curios care mai este intervalul dintre sala si traseu
  3. Marian Doru a raspuns in 25 Februarie 2013:
    sal poti da sala din nou pe data de 11-03-2013 succes
  4. Echipa pdc.ro a raspuns in 25 Februarie 2013:
    In 15 zile calendaristice.

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici