Am picat la traseu pe 22 februarie
Am picat la traseu pe 22 februarie 2013. Cand pot da sala din nou, pe ce data?
-
Ionescu Alexandru a raspuns in 26 Februarie 2013:am gresit,vreau sa stiu cand ai avut programat sala:D
-
Ionescu Alexandru a raspuns in 26 Februarie 2013:Marian,imi poti spune te rog pe cat erai programat la traseu?cunt curios care mai este intervalul dintre sala si traseu
-
Marian Doru a raspuns in 25 Februarie 2013:sal poti da sala din nou pe data de 11-03-2013 succes
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 25 Februarie 2013:In 15 zile calendaristice.




