De ce nu ma lasa sa fac chestionarele?:|:| toate sunt trase cu o linie

Intrebare postata de Keresztes Szabolcs in Chestionare auto.


  1. Lukacs Tunde a raspuns in 28 Februarie 2013:
    trebuie sa te inregistrezi
  2. Vladut Feraru a raspuns in 26 Februarie 2013:
    nu lmi da vole sa deschld
  3. Echipa pdc.ro a raspuns in 25 Februarie 2013:
    Te lasa. Chestionarele taiate cu o linie iti arata ca ai facut acel chestionare. Poti sa-l mai faci de cate ori vrei.

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici