de ce nu ma lasa sa aleg chestionarele?
De ce nu ma lasa sa fac chestionarele?:|:| toate sunt trase cu o linie
-
Lukacs Tunde a raspuns in 28 Februarie 2013:trebuie sa te inregistrezi
-
Vladut Feraru a raspuns in 26 Februarie 2013:nu lmi da vole sa deschld
-
Echipa pdc.ro a raspuns in 25 Februarie 2013:Te lasa. Chestionarele taiate cu o linie iti arata ca ai facut acel chestionare. Poti sa-l mai faci de cate ori vrei.




