eu am auzit ca daca faci toate intrebarile din cartea aia groasa pe care scrie intrebati si teste........din alea se dau la sala ..daca le faci de 2 sau 3 ori iei sala sigur.....acu ziceti si voi de unde sa fac.......ca am sala imediat si nu prea sunt pregatit ....rog seriozitate........

Intrebare postata de petrica dobrincu in Examenul.


  1. toader elena a raspuns in 27 Februarie 2013:
    eu am dat astazi am luat cu 25 am facut chestionare de aici si de 2 ori cartea pe care o aveam editie tocmai din 2008 plus 20 de chestionare de pe drpciv BAFTA !

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici