Am sustinut orasul pe data de 18 februarie si am picat.La cate zile pot sa repet sala?

Intrebare postata de Oana Ilie in Permisul de conducere.


  1. pirvu dorel a raspuns in 03 Martie 2013:
    asa am patit si eu si ma reprogramez la 16 zile dupa picarea examenului(sala sau traseu)
  2. Palea Razvan a raspuns in 28 Februarie 2013:
    15 zile
  3. Gabriela Lorena a raspuns in 27 Februarie 2013:
    Comform Regulamentului, dupa 15 zile, de la data picarii examenului, poti sa redepui dosarul, iar din acel moment poti repeta sala oricand. :) Succes!
  4. Bogdan Andrei a raspuns in 27 Februarie 2013:
    LA 45 DE ZILE
  5. Madalin Alexandru a raspuns in 27 Februarie 2013:
    dupa cel putin 14 zile

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici