Inscrierea la examen
Pentru sustinerea examenului de teorie, inscrierea se poate face in aceeasi zi? Ar fi pentru a doua oara cand dau sala. Va multumesc anticipat.
-
Bianca-Mihaela Ungureanu a raspuns in 01 Martie 2013:da
Pentru sustinerea examenului de teorie, inscrierea se poate face in aceeasi zi? Ar fi pentru a doua oara cand dau sala. Va multumesc anticipat.