Pentru sustinerea examenului de teorie, inscrierea se poate face in aceeasi zi? Ar fi pentru a doua oara cand dau sala. Va multumesc anticipat.

Intrebare postata de cristina ciot in Examenul.


Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici