Cu ajutorul vostru azi am luat sala cu 25 de puncte. Merci de ajutor si bafta tuturor, si tineti-mi pumnii pentru 8 martie ca dau traseul :D

Intrebare postata de Andrei Andy in Examenul.


Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici