sal.....pe 15 ianuarie m-am inscris la scoala pt cat a iar pe 19 au aparut noile legi.....nu am experienta a2 si am 20 de ani. o sa pot sa dau sala?

Intrebare postata de iavni ionut in Permisul de conducere.


  1. ionut ichim a raspuns in 05 Martie 2013:
    faci chestionarele de pe site.referitoare la categoria la care vrei sa obtii permisul eu am dat pentru cat.B si am luat sala din prima cu 25. spor la invatat si fa aceste chestionare cu incredere!!!

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici