Buna ziua. Numele meu este Alina si as dori daca se poata sa ma ajutati si pe mine in legatura cu o problema.Am facut scoala de soferi categoria B ,iar pe fisa medicala nu sunt trecuta cu ochelari, dar acum port ochelari si as vrea sa merg sa dau traseul cu ochelari .Mentionez ca am facut fisa medicala in luna iulie .Ce as putea sa fac? Ma puteti ajuta cu un sfat ? Va rog,frumos. Multumesc mult .Ma scuzati pentru deranj.Astept raspuns.

Intrebare postata de Iancu Alina in Examenul.


  1. Curtianu Daniela a raspuns in 04 Martie 2013:
    buna trebuie sa mergi din nou unde ai facut fisa medicala sa iti scrie la dosar ca porti ochelari... daca nu (cel putin eu asta am patit) politistul nu iti da voie sa ii porti cand dai traseul . Succes!

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici