am fost prin cu o alcolemie de 0 43 si mi sa facut dosar penal ce trebuie sa fac sami recuperez cel mai repede permisul

Intrebare postata de Antonie Fln in Permisul de conducere.


  1. tolontan laurentiu a raspuns in 05 Martie 2013:
    am patit lafel ca tine artrebui sa mergi cun avocat la proces si depinde de instanta ce termen iti da mie mia dat 2 ani si 8 luni fara drept de incercare la o alcolemie de 0,46

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici