ce trebuie sa fac?
am fost prin cu o alcolemie de 0 43 si mi sa facut dosar penal ce trebuie sa fac sami recuperez cel mai repede permisul
-
tolontan laurentiu a raspuns in 05 Martie 2013:am patit lafel ca tine artrebui sa mergi cun avocat la proces si depinde de instanta ce termen iti da mie mia dat 2 ani si 8 luni fara drept de incercare la o alcolemie de 0,46




