mi s-a eliberat cazierul pe 12 noiembrie 2012, iar eu voi da examenul pe 6 martie (12 aprilie va expira cazierul ). Daca traseul va fi programat abia in aprilie ,sa-l schimb sau valabilitatea acestuia se considera doar in cazul probei practice ?

Intrebare postata de Matei Elida in Examenul.


Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici