Am luat permisul pe 22 februarie. Am dat traseul si sala pe 18 si le-am luat pe amandoua din prima. Invatati aici pe acest sait ca este ff bun

Intrebare postata de draganescu stelian in Examenul.


Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici