L-am luat
Am luat permisul pe 22 februarie. Am dat traseul si sala pe 18 si le-am luat pe amandoua din prima. Invatati aici pe acest sait ca este ff bun
Am luat permisul pe 22 februarie. Am dat traseul si sala pe 18 si le-am luat pe amandoua din prima. Invatati aici pe acest sait ca este ff bun