buna ziua ,am si eu o nelamurire ,am luat examenul la sala pe 4-02-2013 si am fost admis,iar pentru traseu am fost planificat azi pe 6-03-2013, culmea nu figuram pe nici o lista de traseu ,domni politisti m au trimis inapoi la chiseu sa verifice incurcatura facuta de ei ,dar surpiza eu figuram cu examenul luat la sala pe 4-02-2013 dar nu figura dosarul in baza lor de date ,adica nu inteleg cum am putut eu sa dau examen si acum nu figurez in baza de date cu dosarul ,povestea aceasta se intampla la slatina ,jud olt

Intrebare postata de popescu florin in Permisul de conducere.


Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici