Eu dau pentru categoria B, de ce am chesttionarele de categoriile B,B1,BE,B1E,Tr sau cind iau examenele am toate cat enumerate ?

Intrebare postata de Flo Florin in Chestionare auto.


  1. Echipa pdc.ro a raspuns in 08 Martie 2013:
    Pentru categoriile B, B1, BE, B1E si Tr sunt aceleasi chestionare. Daca tu dai pentru B, doar B vei avea.

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici