Salut. De ceva timp m-am gandit de ce nu faceti o aplicatie pentru android sau alte sisteme de operare mobile?

Intrebare postata de fLoriN CoCo in Chestionare auto.


Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici