Buna seara. As dori sa va intreb daca am examenul pe 18.03 si nu pot merge, se mai poate reprograma peste o saptamana maxim 2? Trebuie sa merg personal cu dosaru unde se da examenul la Iullius Mall sau trebuie procedat in alt mod? Va multumesc!

Intrebare postata de Giorgiana Boghean in Examenul.


  1. Teaca Mihai Iulian a raspuns in 14 Martie 2013:
    Ma refeream la examenul de traseu, esti penalizata cu 30 zile!
  2. Teaca Mihai Iulian a raspuns in 14 Martie 2013:
    Daca pici sala, trebuie sa te prezinti dupa 16 zile.
  3. Giorgiana Boghean a raspuns in 14 Martie 2013:
    Deci nu se poate amana, odata ce este pusa pe dosar o data exacta? Trebuie sa ma prezint pe 18. As mai avea o intrebare, am vazut aici in timis ca, daca ai picat odata sala mai poti sustine examenul abia dupa o luna jumatate nu cum scrie in 15 zile.
  4. Teaca Mihai Iulian a raspuns in 14 Martie 2013:
    Daca nu te prezinti la examen, esti penalizata cu 30 zile! Asa am patit si eu!

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici