As dori sa va intreb daca pe acest site fac 24-25 de puncte, ce sanse am sa iau sala? Va multumesc.

Intrebare postata de Padure Alexandru in Examenul.


  1. andrei robert a raspuns in 14 Martie 2013:
    oK va multumesc frumos :) recomand acest site tuturor :) ne auzim
  2. Echipa pdc.ro a raspuns in 14 Martie 2013:
    Ai sanse, dar totul depinde de tine ce faci la examen :) Bafta, iti tinem pumnii. Sa ne anunti ce ai facut!

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici