Mi-a cazut la examen o intrebare din Indicatoare rutiere, pe care nu am mai gasit-o!

Intrebare postata de Teaca Mihai Iulian in Examenul.


  1. Teaca Mihai Iulian a raspuns in 18 Martie 2013:
    Da, sunt intrebari de pe acest SITE!
  2. stancu silviu a raspuns in 14 Martie 2013:
    au fost intrebari pe care le gasim si noi pe acest site ?
  3. Teaca Mihai Iulian a raspuns in 14 Martie 2013:
    Deci, semnul era ca o baliza!
  4. Teaca Mihai Iulian a raspuns in 14 Martie 2013:
    Intrebare : Ce reprezinta semnul? Si raspunsul corect era : Baliza bidirectionala!
  5. Echipa pdc.ro a raspuns in 14 Martie 2013:
    Poti sa ne dai mai multe detalii?

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici