va rog ziceti
pe 21 martie dau sala si nu prea stiu , fac chestionare de aici unele le iau altele nu , .DAR AS VREA SA STIU LA EXAMEN SSE DAU INTREBARI DE AICI SIGUR?...MULTUMESC EU SUNT DIN BOTOSANI SI AR TREBUII SA INTRU PE DRPCIV BOTOSANI SAI TOT AICI ...VA MULTUMESC
-
Mma Miruna a raspuns in 18 Martie 2013:Da fix aceleasi intrebari!!!! bafta




