pe 21 martie dau sala si nu prea stiu , fac chestionare de aici unele le iau altele nu , .DAR AS VREA SA STIU LA EXAMEN SSE DAU INTREBARI DE AICI SIGUR?...MULTUMESC EU SUNT DIN BOTOSANI SI AR TREBUII SA INTRU PE DRPCIV BOTOSANI SAI TOT AICI ...VA MULTUMESC

Intrebare postata de petrica dobrincu in Examenul.


Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici