Salut eu al toate chestionarele de la categoria B fac peste 22 e bn ??

Intrebare postata de Lucy Lucian in Chestionare auto.


  1. fLoriN CoCo a raspuns in 25 Martie 2013:
    Tu ce crezi.? Normal ca este bine.Numai sa fii citit si cartea samd ca sunt multi care invata de aici precum "Tatal nostru" si in trafic se incurca in semne.Succes ;)

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici