ce sa fac sa iau sala
buna am fost la sala si am picat ar putea cineva sa ma ajute si pe mine sa invat mai multe
-
Mma Miruna a raspuns in 18 Martie 2013:Buna,Imi pare rau ca s-a intamplat asta dar nu ai ce sa faci si stiu cum este. Sfatul meu este sa faci multe chestionare de pe acest site si examenul de sala ti se va parea foarte usor.Pentru inceput incearca sa faci chestionarele pe capitole mai apoi treci la cele oficiale.Bafta!!!!




