Azi am dat sala, am luat cu 23. intrebarile au fost identice, chiar a fost usor.. pot spune acum. Bafta maxima!

Intrebare postata de Luiza Maria in Examenul.


  1. Florea Gaby a raspuns in 20 Martie 2013:
    de asta imi si mie frica la sala sa nu fie multe raspunsuri tia cazut multe raspunsuri cu mai multe de exemplu a .b c ?
  2. Luiza Maria a raspuns in 19 Martie 2013:
    numai intrebari de aici au fost. si doar 4 intrebari au avut mai multe raspunsuri..
  3. petrica dobrincu a raspuns in 18 Martie 2013:
    mai luiza au fost intrebai de aici ??????....cate ai avut cu 2 sau 3 raspunsuri

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici