Azi am luat sala cu 23 din prima,intrebari ca cele de pe site.Bafta tuturor. Poimaine dau orasul.

Intrebare postata de Izabela Ionescu in Examenul.


  1. pop lenuta a raspuns in 25 Martie 2013:
    si eu ma intreb Daniela oare sunt toate intrebarile ?
  2. Echipa pdc.ro a raspuns in 22 Martie 2013:
    Bravo!
  3. Izabela Ionescu a raspuns in 21 Martie 2013:
    Daniela, multa bafta. Fa toate chestionarele de pe site si poti sa le faci apoi si pe cele speciale impartite pe capitole.Nu tratati acest examen cu superficialitate. E viata voastra si a celor din jur care este pusa in pericol.Bafta multa tuturor.
  4. Izabela Ionescu a raspuns in 21 Martie 2013:
    Multumesc,azi am luat si orasul.Sunt asa fericita .
  5. Balan Daniela a raspuns in 21 Martie 2013:
    Felicitari!!! eu am picat sala tocmai p.t ca facusem chestionare doar de pe un cd. dupa care cineva mi-a zis de site si intr-adevar am recunoscut intrebarile care imi picasera la sala. SIGUR sunt toate intrebarile de pe site?multumesc
  6. Echipa pdc.ro a raspuns in 21 Martie 2013:
    Felicitari si bafta la traseu!

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici