ultima oara am dat sala pe 27 feb si pe 1 martie am avut traseul pe care l-am picat. am inteles ca de ieri nu se mai da testul de sala daca pici traseul. intrebarea mea este daca acum pot sa ma programez la traseu fara sa dau sala? Multumesc

Intrebare postata de Vtm Andrei-Ionut in Examenul.


  1. Echipa pdc.ro a raspuns in 21 Martie 2013:
    Este un proiect de lege in acest sens, dar nu s-a aprobat inca.
  2. Echipa pdc.ro a raspuns in 21 Martie 2013:
    Nu stim unde ai auzit, dar nu e adevarat! Conform legislatiei in vigoare, daca ai picat traseul, trebuie sa dai sala din nou!

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici