de ce sant favorizati cei ce vor sustine ex dupa intrarea noii legi si cei ce am platit de 4_5 ori nu
martori de la examenul de traseu nu sant corecti pt ca nu pot spune absolut nimic de-oarece si ei urmeaza sa sustina examenul an aceeasi zi si cu acelasi examinator trebuie sa existe martor neutru am picat traseul din cauza examinatorului mia calcat frana cand autoturismul era oprit si mai aveam doar 2 parcari de executat noi santem platitori la ghiseul lor de aceea sant cozile interminabile nu este corect am platit de 4 ori la sala si acum cei care beneficiaza sant cei ce vor urma dupa noua lege va multumesc




