Am dat examenul 13-15. Nici o intrebare de chestionar de pe site nu a fost identica cu cea de la examen Ce s-a intamplat.Pe site scria ce intrebarile sunt identice.

Intrebare postata de loke barna in Chestionare auto.


  1. pop lenuta a raspuns in 25 Martie 2013:
    :)
  2. pop lenuta a raspuns in 25 Martie 2013:
    serios Magda ? pai eu tot de pe asta fac sper sa fie bine :)
  3. Stroe Magda a raspuns in 24 Martie 2013:
    eu am dat sala de 3 ori....prima data nu am invatat decat din carte si nu am luat....a doua oara am luat 23p (dar am picat traseul) mi-a picat 95% din intrebarile de pe site, identic aceiasi poza , aceleasi variante de raspuns....a doua oara am luat 20p doar 2 intrebari au picat diferite decat cele pe site....dar din neatentie si din graba am gresit la intrebari elementare.......site este foarte buna dar e bine sa faci toate cele 42 de chestionare
  4. nicu niculae a raspuns in 23 Martie 2013:
    stop

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici