am dat de 2 ori si am avut chestionare pe care nu le-am gasit nici unde [aproape toate ] intrebarile erau caqpcana.De unde sa invat ?

Intrebare postata de Lica Constantin in Examenul.


  1. Mihail Stan a raspuns in 25 Martie 2013:
    pai daca a postat intrebarea aici banuiesc ca are cont...nu e logic?
  2. Nicu NIcolae a raspuns in 24 Martie 2013:
    trebuie sa iti faci cont

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici