am dat traseul pe 22 03 si am picat si mia zis ca dau sala pe 15 aprilie mai dau sala iar sau din nou traseul?

Intrebare postata de andreea mitran in Examenul.


  1. Echipa pdc.ro a raspuns in 25 Martie 2013:
    Trebuie sa dai sala din nou. Proiectul de lege nu s-a aprobat inca.

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici