Multumesc acestui site cu el am reusit sa obtin permisul astazi 26-03-2013. Poate il luam din prima, dar am luat sala de 2 ori si astazi traseul. Multumesc foarte mult echipei accestui site! Mult succes si o zi buna. Foarte bun site-ul.

Intrebare postata de Marian Doru in Examenul.


  1. cosmin lazar a raspuns in 26 Martie 2013:
    felicitari:))
  2. Echipa pdc.ro a raspuns in 26 Martie 2013:
    Felicitari Doru! :)

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici