daca dau examenul a patra oara trebuie sa platesc amandoua taxele?

Intrebare postata de I-c Johnelle in Examenul.


  1. Mitrea Cristina a raspuns in 27 Martie 2013:
    eu am dat a patra oara si am platit doar 15lei.
  2. Teaca Mihai Iulian a raspuns in 27 Martie 2013:
    Daca dai a-4-a oara, taxa este 84 lei!
  3. Simion Alina a raspuns in 26 Martie 2013:
    NU DOAR TAXA DE EXAMEN 6 LEI

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici