Vreau sa intru pe mediu de invatare si nu merge. Am cont, dau pe conecteaza si nu se intimpla nimic. Daca stie cineva, astept un raspuns.

Intrebare postata de Cucula Daniel in Chestionare auto.


Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici