Seara buna, Pe 25.03.2013 am picat la examenul teoretic,acum doua zile... mi a spus sa revin peste 16 zile asta insemnand 10.04.2013 Miercuri (si din cate stiu eu doar luni,marti si miercuri se dau probele teoretice) sau 16 de stat acasa si defapt a 17 cea zi sa revin ? Cei de la Drpciv au fost destui de neclari in aceasta situatie,este important deoarece mie pe 11.05.2013 imi expira scoala de soferi si nu stiu daca mai au timp sa programeze la traseu dupa. Multumesc anticipat

Intrebare postata de Mihaianu Alexandru in Examenul.


  1. Echipa pdc.ro a raspuns in 28 Martie 2013:
    Dupa calculele noastre dupa 10 aprilie poti sa dai examen din nou. Deci, teoretic, te incadrezi pana in 11 mai.

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici