Azi am dat sala si am luat cu 22 min in 6 minute. Am invatat chestionarele de pe acest site. Intrebarile sunt identice, doar cu exceptia a cateva intrebari. Intrebarea care era la un pas sa pic era despre roata de rezerva din dotarea masini. M-am gandit putin logic si am reusit. Sugerez tuturor site-ul, merita facut chestionarele sunt identice! In rest bafta tuturor. Ma asteapta traseul de curand...

Intrebare postata de manole ovidiu in Chestionare auto.


  1. pop lenuta a raspuns in 09 Aprilie 2013:
    felicitari Ovidiu ;) si eu am vineri invat tot de pe site-ul asta si le fac bune sper sa il iau :) doamne ce emoti am ..
  2. Adrian Cristian a raspuns in 30 Martie 2013:
    La fel ca aici pe drpciv?

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici