Am luat sala in 6 minute
Azi am dat sala si am luat cu 22 min in 6 minute. Am invatat chestionarele de pe acest site. Intrebarile sunt identice, doar cu exceptia a cateva intrebari. Intrebarea care era la un pas sa pic era despre roata de rezerva din dotarea masini. M-am gandit putin logic si am reusit. Sugerez tuturor site-ul, merita facut chestionarele sunt identice! In rest bafta tuturor. Ma asteapta traseul de curand...
-
pop lenuta a raspuns in 09 Aprilie 2013:felicitari Ovidiu ;) si eu am vineri invat tot de pe site-ul asta si le fac bune sper sa il iau :) doamne ce emoti am ..
-
Adrian Cristian a raspuns in 30 Martie 2013:La fel ca aici pe drpciv?




