Cand intra in vigoare legea prin care nu trebuie sa mai dam sala daca am picat la oras? Va rog daca se poate sa ma ajutati cu un raspuns. Multumesc

Intrebare postata de Andrei Alex Raileanu in Examenul.


  1. Zara Aida Luiza a raspuns in 01 Aprilie 2013:
    Nu cred ca se va aproba:(Eu am dat azi sala si am luat cu 24 de puncte:)Partea ce mai urata e ca sunt programata la traseu abea intr-o luna si 3 saltamani:((((prea tarziu nu se poate sa te programezi mai devreme?:P
  2. oprea mihai a raspuns in 01 Aprilie 2013:
    mai dau sala daca am picat orasu
  3. petru andrici a raspuns in 31 Martie 2013:
    cind intra in vigoare
  4. Cenusa Florin a raspuns in 28 Martie 2013:
    azi am luat sala cu 22 am invatat in sistemul chestionare explikative si am putut retine si intelege mai bine intrebarile ;foarte foarte bun saitu ,aceleasi intrebarii exacte bafta tutror;
  5. Echipa pdc.ro a raspuns in 28 Martie 2013:
    Inca nu s-a aprobat. Va tinem la curent.

Vrei sa raspunzi la aceasta intrebare?

Conecteaza-te sau n-ai cont?

Inchide
Inchide

Nu ai cont?

Conecteaza-te cu facebook Inscrie-te
Esti instructor auto?
Conecteaza-te aici